Sıkça Sorulan Sorular

Genel Sorular

1Beğendiğim Ürünlerin Siparişlerini Nasıl Verebilirim ?
Beğendiğiniz Ürünlerin ekran fotoğraflarını veya Fotoğraflarını Watsap: 0532 482 9464 numaramızdan Bize ulaştırıp Stok durumunu Öğrendikten sonra watsap adresimizden sipariş oluşturabilirsiniz.
2Sipariş Ödemesini nasıl yapabilirim ?
Stok durumunu öğrendikten sonra, IBAN Numaralarımızı talep edebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz.
3Kargo bilgilerimi nasıl ulaştırabilirim ?
Sipariş akabinde Ödemeyi yaptığınıza dair Dekontunuz ile beraber watsap adresimizden Kargo İsim ve adres bilgilerinizi bizlere ulaştırmanız yeterlidir.
4Kargom ne zaman yola çıkar ?
Ödeme ve Kargo bilgilerinizi bizlere ulaştırdığınız günün mesai saatleri içerisinde Kargonuz yola çıkartılacaktır.
5Kargo ödemesi kime aittir ? Süresi Kaç Gündür ?
Kargo ödemesi 200 TL ve Üzeri Bizlere aittir. 199 TL ve aşağı alışveriş argo ödemesi siz müşterilerimize aittir. Anaşmalı Kargolarla yola çıkartılır. Kargonuz ağır ise Ambar yolu ile daha ekonomik gönderi sağlanır. Kargo süresi kargo şirketlerinin yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Genelde 1-3 iş günü içerisinde müşşterilerimize ulaşmaktadır.
6Mağazanızdan Ürünlerimi Kendim Alabilirmiyim ?
Ürünlerinizi dilerseniz Satış Mağazalarımıza gelerek alabilirsiniz. Mağazamızda renk, model ve kumaş seçeneklerini daha yakından görerek alabilirsiniz.
7Gönderilen Ürün defolu çıktığında ne yapabilirim ?
Ürünler elinize ulaştıktan 3 iş günü içerisinde kontrollerinizi yapıp bizlere bilgi veriniz. Adresimize gönderip değişimini sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz Merkezimizde Ütü Paket Aşamasında Kalite Kontrolden geçmektedir. Defolular o aşamada ayrıştırılmaktadır.

Diğer Sorular

1Mağazanızdaki Ürünler Nasıl Görebilirim
Mağazamızdaki Ürünleri web sitemizde Kategorilere göre ayrıştırılmıştır. Kategorilere tek tek girerek Ürünlerimizi görebilir. Fiyat Renk ve Beden Seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
2Web Sitenizdeki ürünler stoklarınızda var mı ?
Web sitemizdeki ürünler tamamen kendi imalatımızdır ve elimizde bulunmaktadır. Fakat hata sonucu gözden kaçan bir durum olmaması için stok sormanızda fayda vardır.
3Stoklarınızda Tükenmiş Ürünleriniz Tekrar İmalata Girermi ?
Stoklarımızda tükenmiş ürünlerin bir kısmı ürün talebine göre tekrar üretime girer.

Sorular

1Anahtar Kelimeler
Butik Wogue, Bayan Giyim, Kadın Giyim, Kadın, Tekstil, Moda, Trent, style, fashion, online, alışveriş, eticaret, sitesi yeni sezon, kadın giyim modelleri, Bayan giyim modelleri, moda, bayan, kadın, giyim, mağaza, kadın giyim modası, butik, trent, elbise, eşofman, etek, pantolon, bluz, takım, tulum, zıbın, gömlek, tayt, atlet, tişört, sweat, sweatshirt, hırka, kazak, mont, şort, tayt, büstiyer, içgiyim
Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Uzmanlarımızla iletişime geçin